Technologia

Są to domki budowane w podobnym stylu jak kanadyjskie tylko różnią się sposobem wykończenia. Domek zbudowany na szkielecie z kantówki 15x15 lub innej w zależności i przewidzianej grubości ścian. Zewnętrzna ściana domku obita jest szalówką gr. 3 cm pomalowana i zabezpieczona specjalnymi farbami. Kolor wybiera inwestor. W środek umieszczona jest folia następnie wełna mineralna min 15 cm i znów folia. Ściany wewnętrzne obite są boazerią i zabezpieczone olejem Beckers’a.

 

Dach pokryty gontem bitumicznym lub blachodachówką ocieplony wełną mineralną 20 cm. Istnieje możliwość zastosowania innych materiałów na dach jak łupek drewniany który nadaje domowi ciekawy wygląd. Podłogi drewniane na legarach. Strop nad parterem drewniany ułożony na tragarzach. Poddasze wykonane w drewnie. Schody wolnostojące, ażurowe drewniane. Okna i drzwi jak w domku z bali.

Domek zbudowany w tej technologii jest bardzo ciepły i naturalny jeśli ktoś lubi drewno. Istnieje możliwość zamiany materiałów wewnętrznych na inne.

Wszystkie domki wykonujemy ze świerka odpowiednio wcześniej wysuszonego.